top of page

Talent Fair Planning 2023

Op donderdag 22 juni vindt op campus Kantienberg van Arteveldehogeschool Gent de Talent Fair plaats voor laatstejaarsstudenten Organisatie & Management. Doorheen de dag zullen studenten Event & Project Management, Human Resources en International Relations vol passie over hun professionele ontwikkeling, dromen en doelen vertellen. Daarnaast worden ook de belangrijkste inzichten en aanbevelingen uit hun sectorspecifieke bachelorproef gedeeld.

Hieronder kan je de planning terugvinden van welke studenten op welk moment hun Talent Booth zullen houden en waar deze zullen staan in de Kantiene. Daarnaast kan je ook een overzicht vinden van de verschillende bachelorproeven en in welk lokaal deze zullen doorgaan. 

Bachelorproef verdedingen van 12u45 - 14u

Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
HR_01
Digitaal skills paspoort als vervanging van het traditioneel cv.​
Karen Vieira Mallen, Matilda Surmanidze, Chayenne Verspille, Elisa Wauters
12u45
L.01.04
HR_04
De voordeligste werkweek voor voltijdse bedienden in de private sector.
Burcu Kirsan, Zara Celik, Aubéri Steurbaut, Edyta Wansorra
12u45
L.01.05
IR_04
Houding t.o.v. vierdaagse werkweek bij werknemers die al langer dan vijf jaar werken.​
Zehra Cifteoglu, Lara Decaluwe, Romy Scheerlinck, Sander Hellin, Lien Van Hoorde
12u45
L.01.06
IR_02
Conflicten en misverstanden vermijden tussen hooggeschoolde Vlaamse werknemers met autisme en hun leidinggevende​.
Arno Verpaelst, Liudmila Mikhaylinova, Glenn Maebe, Amal Allalaoui
12u45
L.01.07
IR_07
Seksuele intimidatie op de werkvloer bij Belgische vrouwen vanaf 15 jaar in de horecasector​
Jolien Reynaert, Medny Aslachanova, Aicha Abhaoui, Marie Vandepoele
12u45
L.01.08
Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
EPM_08
Hoe kunnen AVI - technici & podiumbouwers meer personeel aantrekken?​
Gilles Vandermeulen, Arthur Petit, Victor Gees, Maarten Willaert
13u30
L.01.04
EPM_10
Lessen na corona op live streams.
Djura Vercaemst, Noah Tahiri, Dré De Jaeger, Jelle Derde
13u30
L.01.05
EPM_04
Hoe kunnen eventorganisatoren van hybride congressen de aandacht van online deelnemers vasthouden?
Vincent Moysons, Célia Uwonkunda Ntaganira, Silke Van de Voorde, Fien Verschoote
13u30
L.01.06
EPM_11
Totaalbeleving andersvaliden op events​
Leonard Weemaes, Helena Lauwaert, Cédric Van Duyse, Tibo Rouzée
13u30
L.01.07
EPM_01
Alternatieven voor Facebooks event sharing feature​
Alyssa Verwulgen, Tess Verhaeghe, Isaura Amerlinck, Axelle Callebert, Rania Dhondt
13u30
L.01.08

Talent Booths HR/IR van 14u - 15u30

Student
Afstudeerrichting
Tafelnummer
Na diploma
Isabelli Anisia Brantes de Oliveira
HR
1
Benjamin Bohy
HR
2
Minel Celik
HR
3
Zehra Cifteoglu
HR
4
Louise-Marie De Brauwer
HR
5
Bo De Clercq
HR
6
Fieke De Rouck
HR
8
Lien Desmet
HR
10
Lauren Devos
HR
12
Aurélie Di Loreto
HR
14
Hicran Durmaz
HR
16
Jolien Ediers
HR
17
Angela Goyens
HR
18
Britt Hendricx
HR
19
Anna Janssens
HR
20
Arnaud Kerkhove
HR
21
Burcu Kirsan
HR
22
Chloë Lamberts
HR
23
Tiemen Rosseel
HR
24
Eloïse Sioen
HR
25
Valentine Supply
HR
26
Matilda Surmanidze
HR
27
Evy Thijs-Goossens
HR
28
Jitske Van Altert
HR
29
Britt Van Duysen
HR
30
Geraldine Van Hautegem
HR
31
Gaëlle Van Hyfte
HR
32
Manon Van Ranst
HR
33
Paulien Verbauwhede
HR
34
Ewout Vermeulen
HR
35
Chayenne Verspille
HR
36
Lize Verstraete
HR
37
Lieselot Verstuyft
HR
38
Karen Vieira Mallen
HR
39
Edyta Wansorra
HR
40
Elisa Wauters
HR
41
Ornella Wostyn
HR
42
Aicha Abchaoui
IR
43
Amal Alallaoui
IR
44
Medny Aslachanova
IR
45
Noortje Baert
IR
46
Shari Braekevelt
IR
47
Niki De Vos
IR
48
Alizée De Waen
IR
49
Lara Decaluwe
IR
50
Sander Hellin
IR
51
Glenn Maebe
IR
52
Liudmila Mikhaylinova
IR
53
Romy Scheerlinck
IR
54
Laura Van Druten
IR
55
Yana Van Hemelrijck
IR
56
Lien Van Hoorde
IR
57
Marie Vandepoele
IR
58
Arno Verpaelst
IR
59

Bachelorproef verdedingen van 15u15 - 16u30

Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
EPM_03
Arbeidskrapte van technici in de eventsector.
Felix Windels, Warre De Smet, Emma Vanthoor, Laura Vandenberghe
15u15
L.01.04
EXT_01
Duurzaam toerisme in de Cévennes.
Glenn Van Petegem, Rani Van Brabant, Lani De Corte
15u15
L.01.05
EPM_06
Starterjobs in de eventsector
Fleur Torfs, Chrissy-Ann De Winter, Monika Milkowska, Lena Bogaert
15u15
L.01.06
IR_03
Het verband tussen het aantal mannelijke, non-binaire en vrouwelijke studenten in de afstudeerrichting ORM-IR en de perceptie die ze hebben op de afstudeerrichting IR en de job mogelijkheden.​
Lief Vercoutere, Amber Vandemaele, Bo Rombaut, Guylène Renoult
15u15
L.01.07
IR_06
Multiculturele teams in Vlaamse bedrijven met internationale contacten efficiënt laten samenwerken.​
Emine Osaj, Edith Debrouck, Andreas Raveel, Florien Duplacie
15u15
L.01.08
Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
HR_02
Op welke manier de implementatie van  reintegratietrajecten  bevorderen?​
Lize Verstraete, Gaëlle Van Hyfte, Hicran Durmaz, Minel Celik
16u00
L.01.04
IR_01
Learnings uit COVID bij de personeelsdienst op secundaire scholen. ​
Noortje Baert, Alizée De Waen
16u00
L.01.05
HR_03
Welk soort werkweek is het voordeligst voor de work-lifebalance?​
Jitske Van Altert, Manon Van Ranst, Lien Desmet, Isabelli Anisia Brantes de Oliveira
16u00
L.01.06

Talent Booths EPM/IR van 16u30 - 18u

Student
Afstudeerrichting
Tafelnummer
Na diploma
Julie Colanbeen
IR
1
Victoria Cools
IR
2
Edith Debouck
IR
3
Aylin Lennefer
IR
4
Thao Dang
IR
5
Axelle Vandaele
IR
6
Lief Vercoutere
IR
8
Emine Osaj
IR
9
Yaron Verfaillie
IR
10
Guylène Renoult
IR
11
Florien Duplacie
IR
12
Amber Vandemaele
IR
13
Andreas Raveel
IR
15
Arnaud Voet
IR
16
Bo Rombaut
IR
17
Sean Soeun
IR
18
Lani De Corte
EPM
19
Rani Van Brabant
EPM
20
Lena Bogaert
EPM
21
Isaura Amerlinck
EPM
22
Laura Vandenberghe
EPM
23
Cato De Canck
EPM
24
Rania Dhondt
EPM
25
Marie Fouquet
EPM
26
Emma Vanthoor
EPM
27
Justine Desmidt
EPM
28
Gilles Vandermeulen
EPM
29
Janelle Devooght
EPM
30
Helena Lauwaert
EPM
31
Ellen Degrande
EPM
32
Aubéri Steurbaut
EPM
33
Tibo Rouzée
EPM
34
Arthur Petit
EPM
35
Glenn Van Petegem
EPM
36
Maarten Willaert
EPM
37
Cédric Van Duyse
EPM
38
Alyssa Verwulgen
EPM
39
Vincent Moysons
EPM
40
Djura Vercaemst
EPM
41
Zara Celik
EPM
42
Noah Tahiri
EPM
43
Felix Windels
EPM
44
Leonard Weemaes
EPM
45
Jolien Reynaert
EPM
46
Axelle Callebert
EPM
47
Anaïs Beke
EPM
48
Monika Milkowska
EPM
49
Paygen Demeulemeestere
EPM
50
Silke Van de Voorde
EPM
51
Edisa Hurtic
EPM
52
Dré De Jaeger
EPM
53
Uwonkunda Ntaganira
EPM
54
Tess Verhaeghe
EPM
55
Fleur Torfs
EPM
56
Myrthe Goffin
EPM
57
Warre De Smet
EPM
58
Fien Verschoote
EPM
59

Bachelorproef verdedingen van 17u45 - 19u

Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
EXT_02
Succesvolle integratie van  intrapreneurship in KMO's. ​
Benjamin Bohy, Arnaud Kerkhove, Fieke De Rouck, Britt Hendricx
17u45
L.01.04
IR_05
Multiculturele teams in Vlaamse bedrijven met internationale contacten efficiënt laten samenwerken.​
Yana Van Hemelrijck, Laura Van Druten, Shari Braekevelt, Niki De Vos
17u45
L.01.05
EPM_07
Vrijwilligerswerk: hoe kunnen organisaties makkelijk jonge vrijwilligers aantrekken (in de eventsector)?
Daniëlle Deman, Margot Bollaert, Thibault Franceus, Lelie Verstraete
17u45
L.01.06
EPM_05
Seksueel grensoverschrijdend gedrag in het uitgaansleven. Hoe reageren horeca uitbaters het beste bij het constateren van seksueel grensoverschrijdend gedrag in hun zaak?
Jarno De Blaes, Bo Decloedt, Marie Deroo, Kaat Goiris
17u45
L.01.07
BAO_HR
Wervingsbeleid bij knelpuntberoepen.​
Naziha Toubadie
17u45
L.01.08
Groep
Thema
Studenten
Uur
Lokaal
EPM_12
Totaalbeleving andersvaliden op events​
Sean Soeun, Paygen Demeulemeestere, Ellen Degrande
18u30
L.01.04
EPM_09
Doelgroepmarketing - Hoe organisatoren ouderen kunnen bereiken.​
Marie Fouquet, Justine Desmidt, Cato De Canck, Myrthe Goffin
18u30
L.01.06
EPM_02
Alternatieven voor Facebooks event sharing feature​.
Edisa Hurtic, Janelle Devooght, Anaïs Beke, Jarne Lozie
18u30
L.01.08

Talent Booths EPM/BAO van 19u - 20u30

Student
Afstudeerrichting
Tafelnummer
Na diploma
Randi Geens
BAO
1
Khalid Benkaddour
BAO
2
Guillaume Vankerckhoven
BAO
3
Willeke Sergeant
BAO
4
Rob De Pauw
EPM
5
Michiel Van Holen
EPM
6
Lara Verhaeven
EPM
8
Margo Van Laere
EPM
10
Jente Jacobs
EPM
12
Samién Nowotarski
EPM
14
Matthew Roose
EPM
16
Arne Van Acker
EPM
17
Yigitcan Keskin
EPM
18
Aurore Rouer
EPM
19
Maxime Colardyn
EPM
20
Margot Bollaert
EPM
21
Aron Callebaut
EPM
22
Lynn Snauwaert
EPM
23
Daniëlle Deman
EPM
24
Sander Vranckx
EPM
25
Silke De Schepper
EPM
26
Max Timmermans
EPM
27
Kaat Goiris
EPM
28
Amber Van Gelder
EPM
29
Maxim Leroy
EPM
30
Thibault Franceus
EPM
31
Elena Goedefroot
EPM
32
Jarno De Blaes
EPM
32
Camille Zeelmaekers
EPM
33
Eline Dumortier
EPM
34
Lelie Verstraete
EPM
35
Larissa Hemelsoet
EPM
36
Lesley Nathon
EPM
37
Jelle Claeys
EPM
38
Elize Polfliet
EPM
39
Bo Decloedt
EPM
40
Saoleina Ouargli
EPM
41
Philine De Clercq
EPM
42
Yoni Geens
EPM
43
Marie Deroo
EPM
44
Maxim Thienpondt
EPM
45
Tommy De Cooman
EPM
46
Julien Dossche
EPM
47
Yasmine Azzouz
EPM
48
Megan Vinter
EPM
49
Fatima Sebtari
EPM
50
Laura Michotte
EPM
51
Arne Sabbe
EPM
52
Julie De Vijlder
EPM
53
Colette Vermeulen
EPM
54

Grondplan Bachelorproef lokalen

Inplantingsplan BAPs_edited.jpg

Grondplan Kantiene

Kantiene grondplan_edited.jpg

Grondplan Wintertuin

Wintertuin_edited.jpg
bottom of page